Formularz kontaktowy Zadaj pytanie lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

oprogramowanie dla projektantów katalog zawiera arkusze kalkulacyjne oraz programy doboru m.in. zaworów regulacyjnych, zaworów redukcyjnych 5801F..., rurociągów pary nasyconej, odwadniaczy i rurociągów kondensatu.

artykuły i publikacje techniczne ATATECHAutorem artykułów i publikacji technicznych prezentowanych w tym katalogu jest Krzysztof Szałucki. Serdecznie dziękujemy Krzysztofowi za możliwość ich prezentacji na naszej stronie internetowej i zapraszamy do ich lektury. Artykuły przybliżają zagadnienia związane z parą i kondensatem, kotłowniami parowymi oraz automatyką kotłową...

poradnik GESTRA ATATECHPoradnik szczegółowo omawia podstawowe typy odwadniaczy, zasady ich doboru oraz przykłady zastosowań. Omówione zostały także zasady montażu oraz zalecenia doboru i prowadzenia rurociągów. W załączonym wydaniu po raz pierwszy zamieszczono rozdział dotyczący odwodnień rurociągów parowych w elektrowniach i elektrociepłowniach...

odwadniacz termostatyczny BK 45, BK45 ATATECH

zawór bezpieczeństwa Si 6301, Si6301 ATATECH

zawór bezpieczeństwa Si 6302, Si6302 ATATECH

z czujnikiem sygnalizacji krańcowej

Krańcówka 83401 jest standardowym mechanicznym wskaźnikiem położenia, przeznaczonym do pracy w pomieszczeniach zamkniętych bez zapylenia i wilgoci.

Krańcówki PCR 3 to kompaktowe rozwiązanie w obudowie z westamidu w wykonaniu IP65. Wyłącznik posiada duży wskaźnik sygnalizacyjny oraz membranę zapobiegająca kondensacji pary wodnej. Moduł czujnika mechaniczny lub indukcyjny. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu poza strefą EX.

Krańcówka TCR 1 jest rozwiązaniem mechanicznym przeznaczonym do pracy w strefie EX. Posiada modularną konstrukcję z możliwością bezpośredniego podłączenia zaworów sterujących. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu w strefie EX.

Krańcówka TPFF to indukcyjny czujnik położenia przeznaczonym do pracy w strefie EX. Posiada modularną konstrukcję z możliwością bezpośredniego podłączenia zaworów sterujących oraz miejscową sygnalizację diodami LED. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu w strefie EX.

Istnieje możliwość zabudowy innymi typami wskaźników położenia wg preferencji użytkownika.

poniżej przedstawiamy fotografie przykładowych aplikacji